Szkolny etap Konkursu Recytatorskiego „Słowem – Polska” został rozstrzygnięty, zatem nadszedł najmilszy moment: nagrody! Podczas ostatnich zajęć szkolnych, 12 lutego, nasi laureaci zostali uhonorowani w swoich klasach. Panie nauczycielki i koledzy pogratulowali im pięknych recytacji i pomysłowych występów. Dzieci otrzymały dyplomy i książki. Jeszcze raz dziękujemy naszym małym artystom i ich Rodzicom za aktywność i zainteresowanie konkursem. Jednocześnie informujemy, że na stronie Kancelarii Prezydenta RP pojawiły się wyniki kolejnego etapu i okazało się, że na liście laureatów, znajdują się nasi uczniowie: Fabian i Ewa! Kochani, serdecznie gratulujemy! Cieszymy się z Waszego sukcesu i jesteśmy dumni, że będziecie reprezentować Holandię w dalszych konkursowych zmaganiach. Życzymy Wam przyjemności z przygotowania kolejnego wiersza i oczywiście szczęścia, które jest niezbędne we wszelkich formach współzawodnictwa.

Natomiast pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach. Pamiętajcie – nawet jeśli nie uda wam się zająć miejsca na podium, to i tak wygrywacie – rozwijając swoje zainteresowania i robiąc coś kreatywnego.

Tekst przygotowała: Emilia Bielawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *