Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dnia 7 września odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość rozpoczęto od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Część artystyczną zaprezentowały Magdalena i Julia Wyszyńskie.
Proboszcz Ks.Andrzej Szczepaniak serdecznie powitał dzieci, rodziców i grono pedagogiczne. Najwięcej emocji towarzyszyło uczniom i rodzicom klas pierwszych. Po części artystycznej uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z nauczycielami klas. Ważnymi czynnikami sukcesu edukacyjnego ucznia są frekwencja i rzetelna praca.
W nowym roku szkolnym życzymy uczniom oraz nauczycielom samych sukcesów, a rodzicom owocnej współpracy ze szkołą oraz satysfakcji z osiągnięć dzieci.

 
Kliknij tutaj, jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć!