Wizyta Swietego Mikolaja

Co za niespodzianka spotkała naszych uczniów na zakończenie naszych sobotnich zajęć 8 grudnia w kościele w Amsterdamie. Gdy już wszyscy szykowali się tradycyjnie do przyjęcia błogosławieństwa, nagle z zakrystii pojawiła się dziwna postać ubrana na czerwono i nie był to żaden z księży, a Święty Mikołaj z wielkim workiem prezentów. Sam ksiądz proboszcz był wielce zaskoczony! Wszystkie dzieci na widok naszego gościa bardzo się ucieszyły i nagle zrobiło się bardzo ciasno wokoło naszego gościa. Dobrze, że miał do pomocy dwóch ministrantów. Wszyscy oczywiście otrzymali zasłużone prezenty, bo jak wiadomo wśród naszych uczniów są same aniołki :-) Cieszymy się bardzo z tej wizyty i czekamy grzecznie do przyszłego roku! Dziękujemy Święty Mikołaju!

Kliknij tutaj, jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć!