Zgodnie z tradycją szkolną msza święta rozpoczynająca Wielki Tydzień miała uroczystą, piękną i kolorową oprawę. Ksiądz Krzysztof ogłosił konkurs na najdłuższą i najładniejszą palmę wielkanocną, gdyż w polskiej tradycji palma jest nieodłącznym atrybutem Niedzieli Palmowej.
Nasi uczniowie (i rodzice) jak zwykle nie zawiedli: z gałązek wierzby, bukszpanu, kłosów zbóż, suszonych traw, kwiatów, wstążek i papierowych ozdób „wyczarowali” prawdziwe dzieła sztuki. Wybór tych siedmiu najbardziej wyjątkowych okazał się nie lada wyzwaniem!
Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za tak liczną frekwencję w konkursie, za czas i trud włożony w przygotowanie palemek.
Zamieszczone w galerii zdjęcia, wykonane przez p. Johna Louwerse`a, utrwalają te piękne momenty i obrazy.
***
Nadchodząca Wielkanoc jest dla naszego grona pedagogicznego doskonałą okazją do złożenia życzeń całej Szkolnej Społeczności – wszystkim Rodzinom, Przyjaciołom i Sympatykom.
Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarzy Was obfitymi łaskami i zdrowiem, niech przemieni każdy smutek w radość, zmartwienie w nadzieję, a płacz w szczęście.
Niech nastanie pokój na świecie i w sercach.
Radosnego Alleluja!

Tekst przygotowała: Emilia Bielawska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *