„ Z niziutkim ukłonem, Z usmiechem radości Witamy serdecznie zebranych tu gości.”

 Takimi słowami przywitała Naomi wszystkich obecnych na uroczystości pasowania na ucznia, która odbyła się w sobotę 19 listopada. Po niej z wielkim przejęciem mówiły wierszyki Aurelia, Isabella, Julia, Leon, Estee i Martyna, a cała grupa śpiewała piosenki. Podczas uroczystości również rodzice złożyli przyżeczenie, że będą doceniać w dzieciach to, co w nich jest najlepsze  i jak najczęściej je przytulać. Po złożonych przyrzeczeniach przez rodziców i dzieci Ksiądz Krzysztof dokonał uroczystego pasowania: „Pasuję cię na wesołego, grzecznego i pilnego ucznia”. Wszystkim rodzicom życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wzruszające przeżycie i niezapomniana chwila, a naszym młodym uczniom dużo radości w naszej szkole i sukcesów w zobywaniu wiedzy!

Tekst przygotowała: Marcelina Kavelaars

Kliknij tutaj, jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *