Nasza szkoła nosi imię Jana Pawła II, dlatego zdecydowaliśmy się wziąć udział w Projekcie „Wielcy Polacy”, organizowanym przez Klub Nauczycieli Polskich i Polonijnych Gniazdo PL. Projekt ma na celu poszerzenie wiedzy uczniów o Janie Pawle II. Trwa do końca października 2020 r. i wiąże się z organizacją różnych przedsięwzięć (typu konkursy, wystawy) związanych z Papieżem Polakiem, patronem naszej szkoły.

Dotąd, w ramach Projektu, zaprosiliśmy dzieci do udziału w konkursie plastycznym. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy na temat „Papież i dzieci”, format: A 4, technika: dowolna (może to być rysunek ołówkiem, kredkami, praca malarska, kolaż, wycinanka, wyklejanka itp.) Konkurs jest cały czas aktualny, na prace dzieci czekamy do końca września, oczywiście najlepsze zostaną nagrodzone.

Na czas wakacji mamy dla Was jeszcze jedną propozycję: akcję fotograficzną „Śladami Jana Pawła II”. Uwaga, uwaga! Drodzy Rodzice, drogie Dzieci, jeśli podczas wakacyjnych wędrówek natkniecie się na miejsca związane z Papieżem Polakiem, bardzo prosimy o wykonanie zdjęcia oraz krótki opis (np. co to za miejsce? gdzie się znajduje? kiedy powstało?). Tak opisaną fotografię prześlijcie na adres mailowy: Emilia.Bielawska@live.com  (numer telefonu: +31 6 17383680). Wszystkie fotografie, za Waszą zgodą, będą prezentowane na profilu Fb organizatora Projektu, czyli Klubu Nauczycieli Polskich i Polonijnych https://www.facebook.com/Klub-Nauczycieli-Polskich-i-Polonijnych-w-Gnieźnie-199623730521339 Nie stój w miejscu, idź śladami wielkiego Polaka, świętego Jana Pawła II!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *